Děkujeme klientům, kteří se k nám rádi vracejí.
Martina Čechová
jednatelka společnosti
739 444 126
Více jak 15 let zkušeností

Široká nabídka bytů a kanceláří

 

Kanceláře v centru Brna

Kanceláře v centru Brna

Nabídka kanceláří v lukrativní lokalitě již od 212 Kč.

[x]
Byty od 1+kk až do 3+1

Byty od 1+kk až do 3+1

Komplex 350 bytových jednotek v centru Brna poblíž Mendlova náměstí.

[x]

Z naší nabídky

Nabízíme byty, domy, pozemky, k prodeji i k pronájmu, vše převážně v Jihomoravském kraji.

 
Obrázek k zakázce č.: 691306
Pronájem 2+kk Němčičky, novostavba s terasou
Němčičky (okr.Břeclav)
12 000 za měs.
pronájem
Obrázek k zakázce č.: 695326
Prodej RD 4+1 Kotvrdovice, garáž, zahrada
Kotvrdovice (okr.Blansko)
4 576 000
prodej
Obrázek k zakázce č.: 683246
RD 6+kk s vinným sklepem Němčičky u Hustopečí
Němčičky (okr.Břeclav)
12 890 000
prodej
Obrázek k zakázce č.: 691976
Prodej RD se dvěma bytovými jednotkami, pozemek 1.125 m², garáž, zahrada
Štěpánovice (okr.Brno-venkov)
10 500 000
prodej

Napište nám

Novostavby

Úspěšně jsme zprostředkovali prodej novostaveb bytových domů v Hustopečích u Brna a v Tišnově, připravujeme pro vás další projekty.

Stavební pozemky v Tišnově

Stavební pozemky v Tišnově

Stavební pozemky v Tišnově, v lokalitě zvané „Hony za Kukýrnou“

Novostavby Tišnov

Novostavby Tišnov

Byty v Tišnově, ulice Kuthanova

Novostavby Tišnov

Novostavby Tišnov

Byty v Tišnově, ulice Dlouhá

Novostavby Hustopeče

Novostavby Hustopeče

Byty v Hustopečích, ulice Generála Peřiny.

Reference

Na Vaši spokojenosti nám opravdu záleží.

Veronika Blahová

Veronika Blahová

Velice ráda bych vyjádřila vděčnost a obdiv realitnímu makléři panu Cicvárkovi za prodej našeho domu a koupi bytu pro moje rodiče. Vše se odehrálo během pouhých šesti měsíců, kdy pan Cicvárek našel zájemce na koupi našeho domu, kupce na prodej jejich bytu a zároveň zprostředkoval koupi krásného bytu pro moje rodiče. Celkem byly do této akce zainteresované čtyři rodiny a vše se dokončilo v jediném dni při společném podpisu smluv všech zůčastněných! Děkuji mu též za jeho klidné a přátelské vystupování, kterým nás během této akce provázel.

Hana Pirožková

Hana Pirožková

Chtěla bych vyjádřit velké poděkování Vašemu realitnímu makléři panu Cicvárkovi, s kterým jsem prodávala a zároveň kupovala nemovitost. Celý obchod nebyl lehký jak pro něj, tak i pro mě. Někdy jsem si v duchu říkala, že jsem do takového rizika nikdy neměla chodit. Pokud jsem s někým hovořila o této mojí transakci a zmínila, že je přes "realitku", tak jsem si většinou vyslechla negativní informace. Čas plynul a celý obchod byl úspěšně uskutečněn, a to díky panu Cicvárkovi. Je to člověk na tom správném místě, oceňuji jeho profesionalitu, vstřícnost, klid a empatii. Ještě jednou děkuji za pozitivní zkušenost s Vaší realitní společností a jistě Vaše služby využiji i v budoucnosti.

pí. Zdeňka

pí. Zdeňka

Děkuji realitní kanceláři Solid real, s.r.o. a především jejímu zástupci panu Petru Cicvárkovi za téměř roční spolupráci a zastupování při prodeji a následně koupi nemovitosti. Pan Cicvárek odvedl opravdu profesionální práci. Z jeho velice příjemného jednání a vystupování je zřejmá dlouholetá zkušenost v oblasti realit a doslova tak naplňuje název firmy, a to je „solidnost“. Dokumenty byly vždy pečlivě připraveny, termíny dodrženy a ochota pomoci s čímkoliv i nad rámec nutných povinností byla samozřejmostí. Tato realitní společnost mi byla nápomocna při plnění mého snu – koupi domku. Pokud v budoucnu budu řešit otázku nákupu či prodeje realit např. pro svoje děti, určitě se na tuto RK obrátím znovu.

manželé Vojáčkovi

manželé Vojáčkovi

Přes pana Cicvárka jsme prodávali rodinný dům v Čebíně a on nám i zajišťoval koupi bytu v Tišnově. Byli jsme velmi spokojeni.

Mandovi

Mandovi

Pan Cicvárek nám pomáhal s koupí domu a prodejem bytu. Celý proces trval asi 5 měsíců, během kterých jsme ocenili zejména vstřícné a vždy slušné jednání. Když se v samotném procesu občas objevily nějaké komplikace, pan Cicvárek byl vždy ochotný a nápomocný k řešení dané situace.